Szukasz prezentu dla osoby, która długie godziny spędza przed komputerem? Nie chcesz jednak kupować jej/jemu kolejnej gry, ponieważ ma już wszystkie najpopularniejsze tytuły? Postaw na gadżety gamingowe! Sprawdź, spośród jakich produktów możesz wybierać i co zrobić, aby obdarowana osoba była zadowolona.

Gadżety, które umilą grę

Każdy gracz ucieszy się z gadżetów, które umilą mu rozgrywkę lub sprawią, że będzie ona jeszcze łatwiejsza. Przykładowo jeśli bliska Ci osoba od lat korzysta z tych samych słuchawek, które nie wyglądają już najlepiej, możesz zakupić nową parę. Szukasz czegoś tańszego? Dobrym pomysłem są także kolorowe lampki LED, stojaki na słuchawki, uchwyty na mysz czy ładowarka bezprzewodowa. Każdą z tych rzeczy Twój gracz będzie mógł położyć na biurku i mieć zawsze koło siebie podczas rozgrywki.

Gadżety, które wywołają uśmiech na twarzy

Wybierając prezent dla fana gamingu, możesz postawić również na nieco mniej praktyczne gadżety. Mogą to być, np.

  • kubki ze śmiesznych cytatem dotyczącym gier komputerowych;
  • koszulki z zabawną grafiką, które gracz będzie mógł nosić na co dzień;
  • poduszkę z gamingowym nadrukiem lub logo jej/jego ulubionej gry;
  • skarpetki z gamingowym wzorem, w których będzie mógł/mogła chodzić po domu oraz zakładać do wyjściowych stylizacji;
  • brelok z motywem gry, który gracz będzie mógł przyczepić do kluczy.

Pamiętaj jednak, że powyższe przykłady to tylko propozycja. Zanim cokolwiek kupisz, zastanów się nad preferencjami obdarowanej osoby. Jednej z nich możesz bardziej przypaść do gustu koszulka, inna będzie woleć coś bardziej praktycznego, np. stojak na słuchawki.