Strony internetowe

Strony internetowe

Niezależnie czy potrzebujesz wyłącznie prostej wizytówki swojej firmy w sieci, landing page w celu zbierania kontaktów, strony do kampanii reklamowej czy w pełni rozbudowanej strony, potrzebujesz agencji interaktywnej, która ma doświadczenie w przygotowywaniu stron internetowych. Projektowanie i wdrożenie stron to rzecz, którą zajmujemy się od lat. Co ważne, przygotujemy stronę, która nie tylko będzie miała indywidualny projekt graficzny, ale także będzie zoptymalizowana i wypozycjonowana w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto nam zlecić wdrożenie strony internetowej?

Strony oparte na WordPress z łatwym do zarządzania CMS

Stawiamy na łatwość i wygodę dla użytkownika z jednej strony, z drugiej na bezpieczeństwo i sprawdzone rozwiązania. Dlatego strony naszych klientów powstają w oparciu o WordPress, który daje niemal nieograniczone możliwości i jednocześnie zapewnia łatwe zarządzanie treściami, dzięki intuicyjnemu CMS.

Optymalizacja serwisu według najnowszych rozwiązań

Żaden serwis nie jest wieczny. W świecie, w którym wciąż powstają nowe rozwiązania, usprawnianie są funkcjonalności, zmienia się sposób, w jaki konsumujemy treści w internecie ważne jest, aby dostosować stronę do obowiązujących w danym momencie standardów, zarówno graficznych jak i funkcjonalnych. Jeśli potrzebujesz odświeżenia swojej strony internetowej, dobrze trafiłeś.

Serwisy w pełni responsywne

W Polsce większość ruchu w serwisach generowanych jest przez smartfony. Dobrze zaprojektowany serwis musi nie tylko dobrze wyświetlać się na desktopie i urządzeniu mobilnym. Ważne jest zaprojektowanie całej architektury serwisu w taki sposób, by spełniał stawiane przed nim cele, niezależnie od urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Przy projektowaniu przez nas stron dużą uwagę  poświęcamy na prace projektowe, aby wszystkie elementy serwisu były “user friendly” – zgodne z obowiązującymi zasadami User Experience i User Interface.

Dostosowanie serwisu do potrzeb Klienta

Każda strona internetowa spełnia inne cele. Prosta wizytówka firmowa z danymi kontaktowymi, serwis prezentujący ofertę w obszarze B2B, landing page do zbierania danych potencjalnych klientów, strona docelowa dla kampanii reklamowej, w końcu – serwis, który posiada wiele odmiennych zakładek i podstron. Wiemy o tym, dlatego już na początku określamy cele i sposoby na ich realizację. Unikamy szablonowych rozwiązań jak i szablonowego podejścia do projektowania stron www. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, zbierając na samym początku jak najwięcej informacji o tym, jakie cele ma realizować dany serwis.

Powody, dla których powinieneś zlecić nam wdrożenie strony internetowej:

 • dokładna analiza potrzeb klienta już na samym starcie
 • serwisy w pełni oparte o aktualne wytyczne UX i UI
 • pełna responsywność stron
 • intuicyjny i łatwy CMS WordPress
 • pełna optymalizacja SEO
 • indywidualne projekty graficzne
 • pełna obsługa po wdrożeniu
 • optymalizacja stron w oparciu o aktualne trendy
Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

  Interesuje mnie

  Zamów bezpłatną wycenę.