e-Mail Marketing

e-Mail Marketing

E-mail marketing wciąż generuje najwyższy zwrot z inwestycji. To idealne narzędzie do budowania i utrzymania relacji, a także sprzedaży produktów. Każdy biznes wymaga innego rodzaju zakresu działań e-mail marketingowych. W przypadku B2B doskonale sprawdzi się cykliczny newsletter i update’y mailowe, w przypadku B2C (a zwłaszcza e-commerce) – mailingi sprzedażowe i maile transakcyjne. Realizujemy wszystkie formaty, jakie możesz prowadzić przy pomocy e-maila.

E-mail marketing - co możemy dla Ciebie zrobić?

Szablony HTML mailingów sprzedażowych

Mailingi są świetnym narzędziem sprzedażowym, który kierujesz do swojej bazy klientów czy subskrybentów. Możesz również wykorzystać przygotowany przez nas mailing do wysyłki do baz zewnętrznych. Ważne jest to, aby mailing poprawnie wyświetlał się u odbiorców wszystkich głównych klientów poczty elektronicznej w Polsce – od Gmaila i Outlooka po Onet, WP, Interię. Kodowanie mailingów wymaga specjalistycznej wiedzy. Współpracując z nami masz pewność, że otrzymasz nie tylko wyjątkowy projekt graficzny mailingu, ale także taki, który zostanie właściwie zakodowany, dzięki czemu poprawnie wyświetli u odbiorców.

Szablony newsletterów

Prowadzisz działania B2B i chcesz wysyłać cykliczny newsletter? To idealny sposób na utrzymanie i budowanie relacji z Twoimi potencjalnymi klientami. Newsletter wymaga opracowania stałego, a jednocześnie ponadczasowego i interesującego szablonu, w którym treści będą podmieniane przed każdą wysyłką. Przygotowane przez nas szablony newsletterów wymagają jedynie zmiany w treści, bez potrzeby znajomości HTML.

Responsywność przygotowywanych szablonów

Niezależnie od rodzaju biznesu i formatu wysyłki (mailing, newsletter, maile transakcyjne, update’y informacyjne) muszą dostosowywać się do każdego urządzenia, na którym jest wyświetlany. Współpracując z nami masz pewność, że szablon, jaki otrzymasz nie tylko dostosowany jest do klienta poczty, ale także do każdego rodzaju urządzenia – laptopa, tabletu czy smartfona.

Optymalizacja istniejących szablonów

Zajmujemy się poprawą kodu tak, aby wysyłki były zgodne z aktualnymi wytycznymi  klientów pocztowych i obsługiwanych przez nich właściwości CSS i HTML. Tak, jak zmieniają się strony internetowe, tak zmieniają się produkty e-mail marketingowe. Dzięki nam masz pewność, że wysyłki e-mail marketingowe są bez błędów i zgodne ze wszystkimi wytycznymi. Dodatkowo, dostosowujemy zawartość mailingów i newsletterów do możliwości, jakie oferują programy pocztowe (wyświetlanie animacji, GIF, wideo, itd.).

Wypełnij krótki brief, aby otrzymać ofertę.

Współpracując z nami w zakresie e-mail marketingu, masz pewność, że:

  • przygotujemy każdy szablon mailingu czy newslettera w HTML
  • zoptymalizujemy kod, aby był on aktualny z najnowszymi wytycznymi programów pocztowych
  • otrzymasz responsywne szablony, dostosowane do każdego rodzaju urządzenia
  • zoptymalizujemy istniejące szablony wysyłek i wyeliminujemy błędy w kodzie
Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.