Kampanie SEO

Po co to SEO?

Decydując się na prowadzenie działań w sieci mierzysz się z konkurencją, która również prowadzi tam działania. Przypomina to wyścig Formuły 1 – ważne jest kto zajmie przed startem pole position, kto będzie startował z pierwszego, a kto z dwudziestego miejsca. SEO to cały zestaw działań, które powodują, że przesuwasz się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. Czy kiedykolwiek odwiedziłeś 5 czy 10 stronę wyszukiwania, poszukując odpowiedzi na swoje zapytanie? Raczej nie. Nie inaczej jest w przypadku Twoich potencjalnych klientów. Możesz mieć ofertę, która jest z punktu widzenia klienta o wiele bardziej atrakcyjna niż konkurencja, tylko… nikt się o niej nie dowie, bo przynosi mało wyników z Google. My to możemy zmienić, bo wiemy na czym polegają działania SEO.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

optymalizacja seo
Content marketing
copywriting seo

Na czym polegają działania SEO?

Audyt

Zanim zaproponujemy jakikolwiek rozwiązania, przeprowadzamy audyt. Co ważne, analizujemy czynniki on-page – czyli Twoją stronę (strukturę, wydajność, meta dane, adresy URL, mobile friendly, słowa kluczowe) jak i off-page – czyli obecność Twojego serwisu poza nim (profil linków przychodzących, wychodzących). Efektem audytu jest raport, który wskazuje jakie elementy są konieczne do zoptymalizowania.

Wskazówki content marketingowe

Efektywne SEO to przede wszystkim dobra treść w obrębie własnej witryny. Angażująca treść to podstawa działań SEO. Przygotujemy dla Ciebie plany contentowe, które wskażą w jaki sposób powinieneś przygotowywać treści na Twoją stronę.

Linkbuilding

Analizujemy jakie serwisy najlepiej przysłużą się do wypozycjonowania Twojej strony. Korzystamy z szeregu narzędzi analitycznych, które wskażą gdzie powinieneś pojawić się z artykułem, linkiem czy inną obecnością w serwisach, portalach, które wzmocnią Twoją obecność w wynikach wyszukiwania. Wszystkie linki, jakie pozyskamy do Twojej strony będą z atrybutem dofollow.

SEO copywriting

W Twojej firmie brakuje czasu lub kompetencji aby stworzyć treści, które pomogą wypozycjonować stronę? Pomożemy Ci w tym. Nasi copywriterzy opracują dowolną treść, która nie tylko będzie odpowiadać na zadawane przez odbiorców pytania, ale także pomoże wypozycjonować Twoją witrynę.

Owned media

Własna strona to nie wszystko. Social media, wizytówka w Google, newsletter czy mailing. Przygotujemy treści do wszystkich tych kanałów, tak by nie tylko niosły za sobą interesują treść, ale miały także przełożenie na wyniki w wynikach wyszukiwania.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy wielkość, słowa kluczowe i linki konkurencji. Dzięki temu określamy z iloma firmami będziesz musiał konkurować w działaniach SEO, ale także jakie są możliwości i nisze w działaniach optymalizacyjnych obecność w Google.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.