Projekty do druku

Projektowanie dla druku

Drukowane materiały reklamowe mają przyciągnąć uwagę odbiorcy, zwłaszcza podczas targów, eventów czy konferencji. Wiemy jak przygotować materiały, które spełnią ten cel. Nasi graficy mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów drukowanych. Zadbamy o każdy szczegół Twojej promocji, od grafiki, przez treść po dopilnowanie samego druku.

Design

Przygotujemy dla Ciebie oryginalne projekty, spójne z Twoją identyfikacją wizualną, marką, ofertą i grupą docelową. Nasi doświadczeni graficy przygotują kilka wariantów odpowiadających Twoim oczekiwaniom, ostateczny wybór należy zawsze do Ciebie.

Treść

Reklama to z jednej strony przyciągająca uwagę grafika, ale równie duże znaczenie ma treść. Nasi doświadczeni copywriterzy zadbają o profesjonalną, jasną treść, który zwróci uwagę odbiorcy.

Projekt

Projektowanie do druku znacznie różni się od tego do działań online. Projektu muszą być znacznie dokładniejsze. Odpowiednio przygotowane w zależności od rodzaju materiału oraz maszyny wykorzystywanej przez daną drukarnią. Z nami masz pewność, że dopilnujemy wszystkich detali, tak aby projekt po druku spełnił Twoje oczekiwania.

Wizualizacje i próbne wydruki

Koszty druku są różne w zależności od projektu, formatu, materiału na, którym jest wydruk i ilości. Abyś miał pewność, że wydrukowane materiały spełnią Twoje oczekiwania oferujemy wizualizacje i próbne wydruki.

Wydruk

Poligrafia to trudny proces, w którym trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Współpracujemy tylko z najlepszymi drukarniami. Zleć nam cały proces, a gotowe materiały z gwarancją jakości otrzymasz wprost pod drzwi.

Przygotujemy projekt i wydrukujemy dla Ciebie:

Wizytówki

Ulotki

Foldery/katalogi

Vouchery

Reklamy do prasy

Teczki

Papier firmowy

Koperty

Roll”upy

Ścianki reklamowe

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.