Projekty do Internetu

Projektowanie na potrzeby Internetu

Projekty graficzne w internecie rządzą się swoimi prawami. Inaczej projektuje się do druku, inaczej przygotowuje się projekty online. My o tym wiemy. Wiele rodzajów formatów graficznych – od grafik reklamowych, produktowych, makiet serwisów, infografik po wizualizacje i animacje – do ich przygotowania potrzebni są sprawni i sprawdzeni specjaliści. Przy naszych projektach kierujemy się zasadami UX, zorientowanymi na użytkownika. W ten sposób mamy pewność, że oddawane produkty nie tylko realizują cele biznesowe, ale także są nowoczesne i łatwe w odbiorze.

Prowadząc dla Twojej firmy działania content marketingowe zadbamy o:

Grafiki reklamowe

Grafiki do mediów społecznościowych

Infografika (grafika informacyjna)

Szablon mailingu lub newslettera

Inne projekty graficzne

Grafiki reklamowe

Jesteśmy w stanie przygotować każdy format reklamowy. Banery Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn czy dla innych platform społecznościowych. Zajmujemy się przygotowywaniem zarówno reklam statycznych, jak i dynamicznych – np. animacji czy GIF. Jesteśmy na bieżąco z dostępnymi w social mediach formatami reklamowymi, przygotujemy dla Ciebie te, które będą najbardziej efektywne dla konkretnej kampanii reklamowej.

Grafiki do mediów społecznościowych

Każda platforma społecznościowa wymaga przygotowywanych interesujących zdjęć i grafik. Feed, jaki przegląda użytkownik jest pełen treści marketingowych, aby zainteresować go naszym komunikatem musi być on podany w interesującej formie. Profesjonalne zdjęcia, infografiki, wykresy, podsumowania, wypowiedzi – wszystko to wymaga odpowiedniej szaty graficznej.

Prezentacje

Przygotujemy dla Ciebie dowolną prezentację na podstawie dostarczonych od Ciebie informacji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. prezentację o firmie, sprzedażową, ogólną lub ofertę dopasowaną pod konkretnego klienta, szablon prezentacji do uzupełnienia treścią przez Ciebie, a także prezentację do wystąpienia publicznego.

Infografika (grafika informacyjna)

Graficzna wizualizacja informacji, danych i wiedzy zaprojektowana tak, by przekazywać odbiorcom złożone dane w przystępny i jasny sposób. Proces tworzenia infografiki nazywamy wizualizacją danych, projektowaniem informacji.

Raporty/e-booki

Opracujemy szatę graficzną oraz złożymy w przejrzystą i atrakcyjnie wizualnie całość – tekst i grafiki. Możesz dostarczyć nam wszystkie materiały lub zlecić nam ich przygotowanie. Nasi specjaliści napiszą dla Ciebie raport lub e-booka na wybrany temat.

Szablon mailingu lub newslettera

Przygotujemy dla Ciebie dowolny szablon mailingu, zaprojektowany właściwie do celu jaki ma realizować. W zależności od tego czy będzie to mailing z ofertą, newsletter, maile transakcyjne czy update’y informacyjne, przygotowany przez nas szablon zagwarantuje Ci wysoki CTR i konwersję. Współpracując z nami masz pewność, że szablon, jaki otrzymasz nie tylko dostosowany jest do klienta poczty, ale także do każdego rodzaju urządzenia – laptopa, tabletu czy smartfona.

Współpracując z nami w zakresie projektów web  masz pewność, że:

  • otrzymasz pełną obsługę graficzną, do każdego rodzaju działań online
  • wszystkie materiały będą nie tylko efektowne, ale i skuteczne
  • zlecasz projekty doświadczonym projektantom i grafikom
  • wszystkie grafiki będą dopasowane do kanałów ich użycia
Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.