SEO Content Marketing

Zadbaj o content marketing

Skuteczny content marketing to treści, które budują długofalowe relacje z klientami. Dziś nie wystarczy obecność w Internecie. Odbiorca oczekuje profesjonalnych, ciekawych i odpowiadających na jego potrzeby treści. Dobrze tworzony marketing treści przynosi szereg korzyści – tworzy wizerunek firmy, spopularyzuje markę, zaangażuje użytkowników oraz zbuduje widoczność w Google i wpłynie na pozycję w wyszukiwarce.

Prowadząc dla Twojej firmy działania content marketingowe zadbamy o:

Rozponawalnosc marki

Zaplecze linków

Edukację klientów i budowanie relacji

Zbieranie leadów

Wypozycjonowanie w wynikach wyszukiwania

Blog

Eksperckie artykuły na blogu przekonają potencjalnych klientów o Twoim profesjonalizmie. Ściągną na Twoją stronę nowych użytkowników i sprawią, że będą wracali. Odpowiednio dobrane i umieszczone w treści słowa kluczowe mają duże znaczenie przy pozycjonowaniu strony.

Treści na stronie

Dobra strona internetowa to dziś podstawa biznesu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową bazującą na aktualnych trendach w marketingu, sprzedaży i UX.

Baza wiedzy, FAQ

Dobrze przygotowane baza wiedzy i FAQ zaoszczędzą Ci sporo czasu. Dziś klienci chętnie sami szukają odpowiedzi na pytania, zanim zadzwonią do biura obsługi. Zaproponujemy tematy, które warto poruszyć i napiszemy odpowiedzi na nurtujące Twoich klientów pytania.

E-mail marketing

Przygotujemy dla Ciebie treści i szablony e-maili odpowiednio dopasowane do celu jaki  mają zrealizować. Podzielimy Twoją bazę na segmenty i do każdej grupy wyślemy spersonalizowane, efektywne wiadomości. Jeśli jeszcze nie masz bazy mailingowej, pomożemy Ci ją zbudować.

Artykuły w serwisach zewnętrznych

Wybierzemy właściwe dla Twojej oferty seriwsy i napiszemy profesjonalne, angażujące odbiorcę treści. Zainteresujemy czytelników Twoją ofertą, a następnie dzięki umieszczonym w tekście linkom przekierujemy ich na Twoją stronę. Zwiększy to rozpoznawalność Twojej marki i wpłynie korzystnie na jej wizerunek.

Social Media

Każdy kanał komunikacji w social mediach jest inny i rządzi się swoimi prawami. Ważne jest, aby właściwie dobrać treści i język komunikacji do grupy docelowej. Przygotujemy dla Ciebie strategię obecności w social mediach, napiszemy posty i opublikujemy je za Ciebie lub jeśli wolisz po naszej stronie będzie tylko część tych działań.

Marketing szeptany

To trudna sztuka, jednak dobrze prowadzony marketing szeptany zaowocuje potencjalnymi klientami. Ogromne znaczenie w takich działaniach ma odpowiedni dobór stron i treści.  Przeprowadzimy dla Ciebie kampanię szeptaną dopasowaną indywidualnie do Twojej oferty oraz grupy docelowej.

Wizytówki i katalogi

Rozbudujemy Twoje zaplecze linkowe dodając Twoją stronę lub sklep do właściwych właściwych serwisów.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.