SEO Copywriting

Treści pisane dla SEO

Content marketing jest nie tylko jednym z najbardziej efektywnych sposobów pozyskiwania ruchu na swojej stronie oraz docierania do klientów w sieci, ale również nie wymaga dużych nakładów finansowych. JEŚLI jest prowadzony według dobrego planu. Nie sztuką jest napisać artykuł, wpis na blog lub opis produktu, sztuką jest napisać taką treść, która będzie wysoko w wynikach wyszukiwania i jednocześnie będzie realizować cele biznesowe. Wiemy jak pisać treści, które będą pomocne przy pozycjonowaniu serwisu oraz będą merytoryczne, ciekawe i angażujące. Prowadzenie bloga, którego nikt nie czyta, treści na stronę czy do sklepu, które nie przełoży się na dotarcie do klientów, nie ma sensu. generuje to koszty, bez jakichkolwiek efektów. Dlatego warto zlecić nam tworzenie treści, które w wymierny sposób zwiększą Twój biznes.

Jak powstają nasze treści?

Analizujemy najlepsze słowa kluczowe dla Twojego biznesu, dokonujemy analizy konkurencji pod kątem publikowanych treści w ich serwisach. W ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie tematy

Profesjonalnie

Zlecone nam treści piszemy pod kątem najlepszych praktyk i zasad pozycjonowania, uwzględniając wybrane słowa kluczowe a także strukturę tekstu i jego długość.

Merytorycznie

Najlepiej skonstruowany tekst pod SEO na niewiele się zda, jeśli nie przyciągnie zainteresowania użytkowników. Powstanie treści poprzedzamy researchem na temat danego zagadnienia, by mieć pewność, że będą angażować odbiorców, a tym samym budując swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Przejrzyście

Dopasowujemy układ treści do celu, który ma zrealizować. Inaczej tworzy się treść do działań lead generation, inaczej artykuł ekspercki, a jeszcze inaczej raport. Inne są elementy, które powinny się znaleźć w zależności od rodzaju treści. Pamiętamy o tym na każdym etapie od researchu do przesłania do klienta.

Indywidualnie

Każdy biznes potrzebuje własnych, wyróżniających go treści na stronie. Mamy tego świadomość, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, znajdując odpowiednie wyznaczniki i USP, które uwzględniamy w tworzonych treściach.

Szeroko

Pokrywamy pełen zakres tematyczny przygotowanego contentu. tworzymy treści dla e-commerce, firm produkcyjnych, B2B i B2C, jak również pełen zakres form contentowych – opisy produktowe, artykuły, notki blogowe, treści na stronę, publikacje do zbierania leadów, itp.

Szybko

Mamy na swoim pokładzie wielu doświadczonych copywriterów, którzy w krótkim terminie napiszą dla Ciebie każdą treść.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.