Social Media

Social Media Marketing

Serwisy społecznościowe już dawno przestały być działaniami, które można robić. To miejsce, od którego duża część Twoich odbiorców zaczyna relację z firmą. Zmieniają się zarówno potrzeby odbiorców i ich konsumpcja mediów społecznościowych, jak i możliwości, jakie dają social media. To już nie tylko wstawianie zdjęć i postów na Facebooka. Obecność w social media wymaga przemyślanej strategii, która ma realizować zarówno potrzeby użytkowników, jak i odpowiadać wymaganiom odbiorców. To cały ekosystem działań, sprzężony z innymi Twoimi aktywnościami online.

Prowadzenie profili społecznościowych

Każda platforma społecznościowa rządzi się swoimi prawami. Zupełnie inaczej prowadzisz działania na fanpage Facebooka, inne aktywności oczekują Twoi odbiorcy na Instagramie, Twitterze, LinkedIn, YouTube, Pinterest czy TikToku. Znając Twoje cele biznesowe wybierzemy odpowiednie platformy społecznościowe, w których przedstawimy dokładną strategię działań.

Kampanie social ads

Media społecznościowe oferują szereg możliwości reklamowych, które są efektywnym uzupełnieniem kampanii Google Ads. Dzięki narzędziom udostępnianym przez każdą platformę jesteśmy w stanie zrealizować każdy cel reklamowy – zwiększenie ruchu na stronie, kampanie wizerunkowe, brandowe, zebranie leadów czy sprzedaż produktów.

Przygotowywanie grafik społecznościowych

Każda platforma społecznościowa wymaga przygotowywanych interesujących zdjęć i grafik. Feed, jaki przegląda użytkownik jest pełen treści marketingowych, aby zainteresować go naszym komunikatem musi być on podany w interesującej formie. Profesjonalne zdjęcia, infografiki, wykresy, podsumowania, wypowiedzi – wszystko to wymaga odpowiedniej szaty graficznej.

Social selling

E-commerce coraz mocniej opiera się na mediach społecznościowych. To już nie tylko platforma do przeglądania interesujących treści, ale również miejsce nawiązywania relacji biznesowych oraz sprzedaży produktów. Wiemy jak je tworzyć.

Współpracując z nami jako agencją social media, masz pewność, że:

  • wybierzemy odpowiednie platformy social media, dopasowane do Twoich celów i biznesu
  • otrzymasz pełną obsługę prowadzenia social media dla Twojej formy
  • otrzymasz profesjonalne grafiki, które będą angażować Twoich odbiorców
  • poprowadzimy obsługę klienta w social media
  • zrealizujemy dla Ciebie efektywne kampanie reklamowe, które wesprą Twoje działania w pozostałych kanałach
  • zrealizujemy różne cele biznesowe, dopasowane zarówno do potrzeb odbiorców social media, jak i Klienta
Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.