Strony, sklepy i aplikacje web

Tworzymy zarówno sklepy e-commerce jak i serwisy internetowe i firmowe. Optymalizujemy także już istniejące strony. Twoja strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Pierwsze kilka sekund na stronie decyduje czy użytkownik będzie chciał zapoznać się z Twoją ofertą, czy przejdzie do strony konkurencji. Dlatego nasze projekty nie tylko są zoptymalizowane pod kątem SEO, ale przede wszystkim są przyjazne dla użytkownika, a dla Ciebie łatwe do obsługi.

Realizujemy strony, które spełniają różne cele, dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych:

● wizytówka firmowa

Idealna do zaprezentowania usług dla MŚP. Większość witryn zawiera kilka podstron, które całościowo charakteryzują profil działalności – strona główna, informacje o firmie, dane kontaktowe, blog. Całość witryny dostosowana jest do urządzeń mobilnych i jest w pełni responsywna (RWD).

● strona firmowa

Prowadzisz większy biznes? Masz do zaoferowania więcej informacji dla swoich klientów? Stwórz stronę firmową, którą będziesz zarządzać przez wystawiony przez nas CMS. W ten sposób wszystkie materiały jakie posiadasz będziesz w stanie umieścić na własnej witrynie – od informacji o firmie i opisach usług, poprzez galerię zdjęć, bloga, rozbudowane sekcje o produktach, tutoriale czy zapis do newslettera.

● landing page

Idealne rozwiązanie dla firm, które reklamują się za pośrednictwem Google Ads lub Social Ads. Kierujesz swoje kampanie reklamowe do siebie? Zamiast swojej witryny internetowej, która ma pełno zakładek i odsyłaczy, przekieruj odbiorcę na dedykowaną stronę docelową, która informuje szerzej o produkcie lub usłudze, którą promujesz w swoich kampaniach reklamowych – w Google czy mediach społecznościowych.

● e-commerce

Sprzedajesz produkty w sieci? Potrzebujesz całego ekosystemu rozwiązań – strony sklepu, oferującej produkty, systemu zarządzania treścią, płatności, magazynowych, porównywarek, kurierów, serwisów opinii, itd. Nasze rozwiązania oparte na WordPress WooCommerce i Prestashop – 2 najpopularniejszych platformach e-commerce w Polsce gwarantują Ci otrzymanie najlepszego rozwiązania dla Twojego sklepu.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

Zamów doradcę

    Interesuje mnie

    Zamów bezpłatną wycenę.