Zostań Partnerem

Skorzystaj ze sprawdzonego modelu biznesowego!

Adrise to wyjątkowa okazja biznesowa. Dzięki niej możesz zarabiać kwoty powyżej 10 000 zł netto miesięcznie. Nie musisz mieć doświadczenia w branży internetowej. Dostaniesz od nas WSZYSTKO, co jest niezbędne do skutecznego działania. Będziesz reprezentować markę Adrise, co oznacza, że nasz zespół zadba o Twój sukces.

Co nas wyróżnia?
– Doświadczenie – 8 lat na rynku reklamy internetowej
– Wsparcie – na każdym etapie możesz liczyć na naszą pomoc
– Gwarantowana jakość – mamy własny dział produkcji
– Narzędzia – dostaniesz od nas materiały oraz dostęp do systemów, które ułatwią Ci pracę
– Łatwy start – nie musisz mieć wiedzy i doświadczenia
– Swoboda – sam decydujesz kiedy i skąd pracujesz
– Komfort – dzięki automatyzacji procesów i kontroli produkcji.
– Szkolenia – produktowe i sprzedażowe

Każdy może rozpocząć z nami współpracę. Nie musisz mieć wiedzy, ani doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Jeśli od lat jesteś na rynku, to również jest odpowiednia propozycja dla Ciebie, będziesz mógł wykorzystać własne doświadczenia i kontakty. Nie narzucamy sposobu w jaki masz pozyskiwać klientów, możesz korzystać z metod, które Twoim zdaniem sprawdzą się najlepiej.

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Przeprowadzimy onboarding abyś poznał nasze usługi, a także CRM, w którym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twoich prowizji ze sprzedaży.

Nie musisz mieć działalności, aby rozpocząć współpracę. Po założeniu konta jako partner, system automatycznie będzie naliczał Twoją prowizję ze sprzedaży, a my wypłacimy należne Ci środki w kolejnym miesiącu.

To zależy od tego ilu klientów uda Ci się pozyskać. Nie ma górnych granic. Wszystko zależy od tego ile swojego  czasu i zaangażowania włożysz. Możesz zarobić nawet 10 000 złotych miesięcznie.

Będziesz mógł na bieżąco sprawdzać wysokość Twojej prowizji w systemie CRM, do którego dostaniesz dostęp. Kiedy Klient opłaci fakturę, system naliczy Twoja prowizję a my wypłacimy ją do 10 dnia następnego miesiąca.

Otrzymasz od nas narzędzia, które pomogą Ci w sprzedaży naszych usług, a także dostępy do systemów, które ułatwią Ci pracę. Dodatkowo, możesz liczyć na materiały produktowe, prezentacje usług, a także szkolenia z produktów, które oferujemy, jak i sprzedażowe. W każdym momencie możesz się z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy Ci służyć radą na każdym etapie sprzedaży.

Możesz sprzedawać wszystkie produkty z naszej oferty. Tutaj znajdziesz ich pełną listę. Jeśli masz pomysł co jeszcze moglibyśmy zaoferować, skontaktuj się z nami. Być może uzupełnimy o to naszą ofertę.

Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym w trakcie 8 lat obecności na rynku. Nauczymy Cię do jakich klientów kierować ofertę i jak to robić. Prowadzimy stałą kampanię reklamową, a pozyskane z niej leady rozdzielamy pomiędzy partnerów.

Napisz do nas na adres e-mail, który zapisany jest w umowie partnerskiej,  chętnie porozmawiamy o każdym Twoim pomyśle. Jeśli napotkałeś na problem – pomożemy Ci go rozwiązać.

Aplikuj swoją kandydaturę!

    Jak możemy Ci pomóc?

    Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji pod mailami oraz telefonami, od poniedziałku do piątku. 

    Looking for a First-Class Business Plan Consultant?